Kategorie

Gesty zamiast słów Psychologia i trening komunikacji niewerbalnej


  • W magazynie: 1 szt.
  • Dostępność: Jest
  • Producent: Oficyna Wydawnicza IMPULS
  • Cena: 40,00 zł
  • Poleć produkt

Autor: Sikorski Wiesław
ISBN: 978-83-7850-154-1
Rok wydania: 2016
Liczba stron: 382
Oprawa: miękka

Nie ufaj słowom, bo możesz dojść do błędnych wniosków: lecz zawsze możesz ufać ukrytemu obliczu człowieka, gdyż w nim nie ma fałszu i z konieczności być nie może.
George Borrow
Gesty zamiast słów, czyli po prostu szeroko rozumiany język ciała, zawarty w wyglądzie, sposobie ubierania się, wyrazie twarzy, intensywności i częstości kontaktu wzrokowego, ruchach ciała, przyjmowanych pozach, tonie głosu czy rytmie wypowiedzi to tylko wybrane zagadnienia związane z komunikacją niewerbalną, której poświęcona jest omawiana pozycja. Co więcej? Autor pokazuje, że poprzez trening komunikacyjno-informacyjny, praktyczny czy też informacyjno-praktyczny możemy udoskonalać naszą mowę ciała, dzięki czemu staniemy się bardziej asertywni i skuteczniejsi w kontaktach społecznych, a wszelkie bariery uniemożliwiające odpowiednie porozumiewanie się z otoczeniem zostaną zniesione.
Książka adresowana jest do szerokiego grona odbiorców, przede wszystkim do studentów psychologii, pedagogiki, socjologii, osób pracujących w tych zawodach.

Znakowe wartości kultury
45,00 zł
Zmiany społecznych praktyk zamieszkiwania
20,00 zł
Zawieszenia percepcji Uwaga, spektakl i kultura nowoczesna
59,00 zł
Zarządzanie reklamą
39,90 zł
Zarys paradygmatu strategii w przestrzeni dyskursu publicznego przesłuchania sądowe a/i wywiady radiowe
37,80 zł
Zakazane i niewygodne
54,00 zł