Kategorie

Indywidualne programy edukacyjno-terapeutyczne dla IV etapu nauczania uczniów z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu umiarkowanym


  • W magazynie: 1 szt.
  • Dostępność: Jest
  • Producent: Wydawnictwo Harmonia
  • Cena: 14,50 zł
  • Poleć produkt
Autor: Naprawa Renata, Tanajewska Alicja
ISBN: 978-83-7134-817-4
Rok wydania: 2016
Liczba stron: 100
Oprawa: Miękka
Dodatki:

Indywidualne Programy Edukacyjno-Terapeutyczne zostały przygotowane z myślą o nauczycielach specjalnych ośrodków szkolno-wychowawczych, specjalistach pracujących z uczniami z niepełno-sprawnością intelektualną w stopniu umiarkowanym, a także studentach pedagogiki specjalnej. Proponowany program umożliwia wykorzystywanie różnorodnych rozwiązań merytoryczno-metodycznych. Pozwala na swobodę w zakresie doboru zagadnień, ćwiczeń, materiałów, celów, zadań oraz metod i form pracy wspomagających proces uczenia się i wychowania. Ze względu na specyfikę zaburzeń w upośledzeniu umysłowym stopnia umiarkowanego układ treści ma charakter spiralny, czyli do poszczególnych cykli tema-tycznych powraca się, aby je pogłębić, zwiększając zakres wiedzy i opanowania umiejętności.

Niniejsza publikacja została przygotowana w oparciu o rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 27 sierpnia 2012 roku oraz z dnia 30 kwietnia 2013 roku.
ZESPÓŁ DOWNA
20,00 zł
Wyobraźnia - uskrzydlanie Fantazji Program ochrony pamięci cz III
18,50 zł
20,00 zł
Wspomaganie rozwoju dzieci z zespołem Downa – teoria i praktyka
38,00 zł
39,80 zł
Wskazówki społeczne dla dzieci ze spektrum zaburzeń autystycznych i zaburzeń pokrewnych
24,00 zł
25,00 zł
W świecie emocji i uczuć Wierszyki i ćwiczenia kształcące umiejętność rozpoznawania i nazywania stanów emocjonalnych
14,00 zł