Kategorie

TRENING SŁUCHU - Ćwiczenia rozwijające percepcję słuchową u dzieci


  • W magazynie: 0 szt.
  • Dostępność: Dostępny w ciągu 14 dni
  • Producent: Wydawnictwo Harmonia
  • Cena: 30,00 zł
  • Poleć produkt
Proponowana pozycja jest zbiorem ponad 200 zabaw kształtujących percepcję słuchową w zakresie wszystkich jej funkcji, pogrupowanych tematycznie, uwzględniających stopniowanie trudności. Przeznaczone są one dla dzieci w wieku od 4 do 10 lat. Mogą być realizowane jako cykl zajęć prowadzonych systematycznie w trakcie roku szkolnego lub wybiórczo, z uwzględnieniem wieku dzieci i ich umiejętności w zakresie percepcji słuchowej.

Książka zawiera opisy zabaw, ilustracje, rebusy, kolorowe gry potrzebne do ich przeprowadzenia oraz materiał dźwiękowy. Ilość pomocy przeznaczona jest dla 12-osobowej grupy, jednak ćwiczenia z łatwością można dostosować do mniejszej lub większej liczby dzieci.

Adresatem książki są nauczyciele nauczania zintegrowanego i klas integracyjnych, logopedzi, terapeuci oraz rodzice pracujący z dziećmi, które mają trudności w nabywaniu umiejętności w zakresie rozwoju mowy, czytania i pisania.
ZESTAW ĆWICZEŃ DO ZAJĘĆ KOREKCYJNO-KOMPENSACYJNYCH DLA DZIECI W WIEKU 10-12 LAT
11,00 zł
10,00 zł
Zabawy logorytmiczne dla najmłodszych Ćwiczenia wykorzystywane w profilaktyce i terapii logopedycznej, rytmice oraz nauczaniu przedszkolnym i zintegrowanym
14,90 zł
UTULANKI, czyli piosenki na dziecięce masażyki
32,00 zł
32,45 zł
Terapeutyczne wierszyki dźwiękonaślad
13,00 zł
PIOSENKI DLA CIEKAWYCH ŚWIATA
32,00 zł
32,25 zł
Mówię! Wierszyki i zabawy logopedyczne utrwalające prawidłową wymowę głosek SZ Ż(RZ) CZ DŻ
10,50 zł
10,00 zł