Kategorie

Wstań i jedź Niemożliwe jest osiągalne


  • W magazynie: 1 szt.
  • Dostępność: Jest
  • Cena: 26,90 zł
  • Poleć produkt
Autor: Krasoń Małgorzata, Krasoń Łukasz...
Wydawca: Złote Myśli
ISBN:     978-83-7701-753-1
Rok wydania: 2013
Ilość stron: 144
Oprawa: miękka

„W ostatecznym rozrachunku to nie okoliczności zewnętrzne są tym co ma znaczenie, ale to co masz w sercu” – Łukasz Krasoń

„Uwierz w siebie, ciesz się życiem, WSTAŃ I JEDŹ”.

1. Zmiana niemożliwego w osiągalne.
2. Zainspirowanie i zmotywowanie ludzi do tego, aby uświadomili sobie w jakim miejscu swojego życia się teraz znajdują, określili gdzie chcą dojść oraz by podjęli działania w kierunku realizacji swoich marzeń i celów.
3. Rozbudzić w ludziach entuzjazm, radość życia oraz pozytywne spojrzenie na świat.Jeśli miałbym podać jedną rzecz, która pozwoliła mi czerpać z życia przyjemność i uśmiechać się mimo wszystkich przeciwności, to byłaby to zdolność pozytywnej interpretacji zdarzeń. Moim zdaniem każdą historię można opowiedzieć na przynajmniej dwa sposoby: na smutny, ciągnący nas w dół i na radosny, dodający skrzydeł.

Jestem na wózku od 7. roku życia i chociaż rokowania nie są idealne, to wciąż ja decyduję, jak zinterpretuję rzeczywistość. Po pierwsze, to ja wybieram rzeczy, na których się skupiam i po drugie, nikt inny - tylko ja - wybieram drogę, którą chcę podążać.
Tak naprawdę jest w około nas tyle pozytywnych rzeczy, które mogą przynieść nam radość i uśmiech, sprawiając, że jakakolwiek słabość czy dysfunkcja nie ma znaczenia.
Nieważne, że nie mogę chodzić, jeśli mogę otaczać się ludźmi, z którymi chcę zwiedzać świat i budować szczere relacje. Nieważne, że nie mogę sam jeść, jeśli mogę prosić o pomoc kogoś innego i śmiać się z tego razem. Takich przykładów jest cała masa, nie tylko w moim życiu, u każdego można je znaleźć”.
Łukasz Krasoń
Żywy pokarm Twoim kluczem do zdrowia
29,90 zł
Żywienie medyczne Skuteczne sposoby leczenia pęcherza moczowego
19,50 zł
Życie emocjonalne mózgu
46,00 zł
Zrozumieć świat ucznia z zespołem Aspergera
12,00 zł
Zrozumieć dziecko z ADHD i pomóc mu
13,20 zł
15,00 zł