Kategorie

Zajęcia dydaktyczno wyrównawcze dla dzieci które rozpoczną nauke w szkole


  • W magazynie: 0 szt.
  • Dostępność: Jest
  • Producent: Edukacja Polska
  • Cena: 34,90 zł
  • Poleć produkt

Autor: Gruszczyk-Kolczyńska Edyta, Zielińska Ewa
ISBN: 978-83-7635-002-8
Rok wydania: 2013
Liczba stron: 285
Oprawa: Miękka
Dodatki:

Książka przeznaczona jest dla nauczycieli i rodziców, którzy chcą zapewnić dziecku lepsze szanse edukacyjne. Jest to źródło wiedzy przydatnej do prowadzenia zajęć dydaktyczno - wyrównawczych z dziećmi, które nie osiągnęły jeszcze pełnej gotowości do podjęcia nauki w klasie pierwszej.

Dzięki publikacji nauczyciele i rodzice pogłębią i uporządkują swoją wiedzę na temat oczekiwań, którym musi sprostać dziecko, aby być dobrym uczniem. Książka tłumaczy także, w jaki sposób poprzez proces uczenia się można korzystnie wpływać na rozwój dziecka oraz w jaki sposób opracować program wspomagania rozwoju umysłowego dziecka.

Pozycja ma charakter przystępnie napisanego podręcznika. Zawiera psychologiczne i pedagogiczne podstawy oraz zabawy i sytuacje zadaniowe sprzyjające intensywnemu wspomaganiu rozwoju umysłowego. Prezentowane zajęcia z dziećmi opracowane są tak, aby można je realizować w domu, w przedszkolu, a także w szkole.

Zestaw Rzeczowniki-równoliczność zbiorów 0-10
35,00 zł
Zestaw Mnożenie, ćwiczenia wstępne
25,00 zł
Zestaw Ile? - końcówki rzeczowników
39,00 zł
Zbiór zadań z rachunku prawdopodobieństwa
31,00 zł
Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne w przedszkolu Myślenie matematyczne
39,50 zł
46,00 zł
Zadania z olimpiad matematycznych z całego świata Teoria liczb, algebra i elementy analizy matematycznej Rozwiązania i odpowiedzi. Wademekum olimpijczyka
32,00 zł